Obložkové zárubně

   Interiérové celo hliníkové obložkové zárubně jsou dvoudílné, kotvitelné do pevných (zděných, sendvičových) nebo SDK stěn. Hliníkové zárubně odolávají vlhkosti i slané vodě a jsou mimo jiné vhodné k umístění do vlhkých prostor bazénů, saun a jiných podobných prostor. Montáž je prováděna suchým způsobem (ukotvením pomocí montážních šroubů) bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny. K dodání v provedení na osazení jedno nebo dvoukřídlým skleněným dveřním křídlem, s nadsvětlíkem, polo - drážkovým plným křídlem nebo křídlem v bez - falcovém provedení. Standardní povrchové úpravy eloxovaný hliník (evropské označení E6EV1) popř. jakýkoliv barevný odstín stupnice RAL/NCS s použitím gumového těsnění v barvách světle šedá, bílá nebo černá. Téměř veškeré zárubně jsou v provedení dveří posuvných do pouzdra.
Image

Hliniková zárubeň KS

Zárubeň typu KS se vyznačuje minimálním zaoblením rohů (R2). Montáž je prováděna suchým způsobem bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny.

Image

Hliniková zárubeň RS

Zárubeň typu RS se vyznačuje větším zaoblením rohů (R10). Montáž je prováděna suchým způsobem bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny.

Image

Hliniková zárubeň - obklad ocelové zárubně

Tato zárubeň je charakteristická svým použitím na stávající ocelové zárubně bez nutnosti jejich demontáže. Oblejší provedení vůči zárubni KS se zaoblením pohledových hran ( R10).

Navigace

Obložkové zárubně - Glass Innovation