Zárubně do roviny stěny

   Interiérové celo-hliníkové speciální zárubně jsou vícedílné, kotvitelné do pevných (zděných, sendvičových) nebo SDK stěn. Vyznačují se svou charakteristickou aplikací do roviny s rovinou stěny bez zbytečných výčnělků. Svým originálním provedením dodávají interiéru jedinečný nadčasový vzhled nezaměnitelný s jakoukoliv jinou interiérovou zárubní. Zárubně odolávají vlhkosti i slané vodě a jsou mimo jiné vhodné k umístění do vlhkých prostor. Montáž je prováděna suchým způsobem (ukotvením pomocí montážních šroubů) bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny. K dodání v provedení na osazení jedno nebo dvoukřídlým skleněným. U zárubní je vyžadována přesná stavební příprava a konečné zapravení.
Image

KSS

Zárubeň KSS je charakteristická svým ostrohranným provedením, tak jak je tomu u hliníkové zárubně KS s rozdílem instalace zárubně do roviny se stěnou. Toto provedení vyžaduje přesnou stavební přípravu a dokončovací práce.  

Image

RF 10/10

Hliníková bezobložková zárubeň určená k instalaci do roviny stěny s minimalistickým provedením. Viditelná pohledová čelní plocha v šíři pouze 10 mm. K dodání na přesnou sílu ostění. Nutná přesná stavební příprava a dokončení. 

Image

RF 10/25

Hliníková bezobložková zárubeň určená k instalaci do roviny stěny s minimalistickým provedením. Viditelná pohledová čelní plocha v šíři pouze 10 mm a 20 mm na zadní straně zárubně. K dodání na přesnou sílu ostění.  

Image

FF

Hliníková bezobložková zárubeň určená k instalaci do roviny stěny s minimalistickým provedením. Nutná přesná stavební příprava a dokončení.  

Navigace

Obložkové zárubně - Glass Innovation