Hliníková zárubeň KS

   Interiérová celohliníková zárubeň KS dvoudílná kotvitelná do pevných ( zděných, sendvičových ) nebo SDK stěn. Hliníkové zárubně odolávají vlhkosti i slané vodě a jsou mimo jiné i vhodné k umístění do vlhkých prostor bazénů, saun a jiných podobných prostor. Zárubeň typu KS se vyznačuje minimálním zaoblením rohů (R2). Montáž je prováděna suchým způsobem bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny. Typ KS se dodává v provedení na osazené jedno nebo dvoukřídlým skleněným dveřním křídlem, polodrážkovým plným křídlem nebo křídlem v bezfalcovém provedení. Síla pohledové obložky je k dodání v šíři 40 (53) mm nebo 50 (63 ) mm. Standardní povrchové úpravy eloxovaný hliník (E6EV1) popř. jakýkoliv barevný odstín stupnice RAL/NCS s použitím gumového těsnění v barvách šedá, bílá nebo černá. Zárubně jsou k dispozici pro sílu stěny 70 – 620 mm.

Nákresy:
Image

Hliniková zárubeň - obklad ocelové zárubně

Tato zárubeň je charakteristická svým použitím na stávající ocelové zárubně bez nutnosti jejich demontáže. Oblejší provedení vůči zárubni KS se zaoblením pohledových hran ( R10).

Image

Hliniková zárubeň RS

Zárubeň typu RS se vyznačuje větším zaoblením rohů (R10). Montáž je prováděna suchým způsobem bez nutnosti dalšího ukotvení pomocí montážní pěny.

Navigace

Obložkové zárubně - Glass Innovation